Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ohayou no OODISHON shite~!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Dianya
Admin
Dianya


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 29/07/2016

Ohayou no OODISHON shite~!  Empty
PisanieTemat: Ohayou no OODISHON shite~!    Ohayou no OODISHON shite~!  EmptyNie Lip 31, 2016 2:57 pm

No to skoro się przedstawiłam to teraz czas na kłopoty. Naczelny hejter konstruktywny krytyk wita się z Wami bardzo serdecznie. Uważam, iż lepiej jest powiedzieć prawdę niż kłamać w żywe oczy jakie coś jest piękne - nie ma to sensu np. pierwsze projekty Koe.
Jestem Dianya, ale zwą mnie też Nya/Nyaa/Diana. Mam 18lat i mieszkam w Białymstoku (Podlasie). Śpiewam, grywam na gitarze (sporadycznie, ale kiedyś się uczyłam), gotuje, szyję, rysuję, projektuję.
Mam zamiar zajmować się reżyserią, trochę pośpiewać i aktorzyć ewentualnie poszperać przy grafice i obrazie. Moją ulubioną modulacją w moim wykonaniu jest Kotori Minami z LL.

Mam nadzieję, że Nasza współpraca będzie owocna i bezkonfliktowa :3
Powrót do góry Go down
Arya
HeadAdmin
Arya


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 22
Skąd : .

Ohayou no OODISHON shite~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ohayou no OODISHON shite~!    Ohayou no OODISHON shite~!  EmptyNie Lip 31, 2016 3:26 pm

Hejka! Tak, i to jest dobre nastawienie Very Happy
Powrót do góry Go down
https://nanoiromerodi.forumpolish.com
Sadako
Rekruter
Sadako


Liczba postów : 144
Data dołączenia : 22/04/2016
Skąd : .

Ohayou no OODISHON shite~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ohayou no OODISHON shite~!    Ohayou no OODISHON shite~!  EmptyNie Lip 31, 2016 4:18 pm

ONE BŁYSZCZOO
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Ohayou no OODISHON shite~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ohayou no OODISHON shite~!    Ohayou no OODISHON shite~!  EmptyNie Lip 31, 2016 6:52 pm

HEJAAAAAAAAAA ~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ohayou no OODISHON shite~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ohayou no OODISHON shite~!    Ohayou no OODISHON shite~!  Empty

Powrót do góry Go down
 
Ohayou no OODISHON shite~!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: