Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 Empty
PisanieTemat: Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333   Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 EmptyNie Sie 07, 2016 4:14 am

Heeejooo jestem Sari/Sariś no albo Spadła bo tak tłumacz google przetłumaczył mój nick XD. No więc uwielbiam arbuzy,żelki i herbatę. Moim ulubionym kolorem jest Fioletowy c;.Ogólnie to jestem walnięta wtf XDD. Często daje kropki w niewłaściwych miejscach. Jestem dość nieśmiała ale jak się rozkręcę to naprawdę potrafię rozruszać całe towarzystwo. :DD Uwielbiam śpiewać,rysować i tańczyć :>.Moje ulubione animu to loff lajf happy maker XD. Uwielbiam siedzieć na kompie do późna. Potrafię o trzeciej w nocy włączyć jakąś piosenkę i tańczyć. Tiaaa... jak można zauważyć nadużywam emotikonek i stawiam po nich kropki a czasem w ogóle TuT. Uwielbiam opowiadać suchary ;-;. Aaa i jeszcze uwielbiam lenny face'a  ( ͡° ͜ʖ ͡° ). Pozdro C; gif


~Spadła
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 Empty
PisanieTemat: Re: Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333   Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 EmptyNie Sie 07, 2016 7:30 am

Hejeczka Spadła xdddd Kocham tłumacza google <3 Xddd
Powrót do góry Go down
Arya
HeadAdmin
Arya


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 22
Skąd : .

Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 Empty
PisanieTemat: Re: Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333   Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 EmptyNie Sie 07, 2016 2:10 pm

Witam w naszych skromnych, Nanoirowych progach c: Jeśli masz skype, to podrzuć nick, dodam na konfę Wink
Powrót do góry Go down
https://nanoiromerodi.forumpolish.com
Gość
Gość




Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 Empty
PisanieTemat: Re: Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333   Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 EmptyNie Sie 07, 2016 4:21 pm

Heeej co do skype'a to Sariś a jak nie znajdzie to xpo_prostu_sarax  Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 Empty
PisanieTemat: Re: Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333   Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333 Empty

Powrót do góry Go down
 
Heeejcia,Hejeczka,Hejunia :333
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hejeczka Q|||||||||||||||||Q

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: