Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Emma55525
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Emma55525


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 25/09/2016
Wiek : 25

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 7:40 pm

Siemson, jestem Emma. Przyszłam, bo Nyaa mnie potrzebuje do jakiejś piosenki. Inaczej bym was nie kłopotała, bo wiem, że większość mnie nie lubi, chociaż nawet mnie nie zna. Jak ktoś coś chce wiedzieć, to pytajcie.
Powrót do góry Go down
Dianya
Admin
Dianya


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 29/07/2016

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 7:59 pm

Hejka o/
Emmuś myśl pozytywnie. Poznają i polubią :3
Dziękuje za przybycie ♡
Powrót do góry Go down
Wilcza
Moderator
Wilcza


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 25/08/2016
Wiek : 24

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 8:07 pm

Heeej~
Tak Ci tylko napiszę, że jak ja się tutaj pojawiłam to znałam tylko jedną osobę, więc ja to wszystkich poznaję i nie mam żadnego powodu, żeby Cię nie lubić, da~ Więc na razie po prostu witaj i miło poznać~ (tak, lubię używać fal)
Powrót do góry Go down
Emma55525
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Emma55525


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 25/09/2016
Wiek : 25

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 8:10 pm

Spokojnie, sama też dość często używam falek w rozmowach ^^
Powrót do góry Go down
Dianya
Admin
Dianya


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 29/07/2016

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 8:14 pm

Falki zyciem ♡
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 8:34 pm

Ym hej no XDD

Nya, przez to profilowe mylisz mi się z Wilczą mega ;--;
Powrót do góry Go down
Wilcza
Moderator
Wilcza


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 25/08/2016
Wiek : 24

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 9:10 pm

Teraz będzie Ci się jeszcze bardziej mylić XDD
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. EmptyNie Wrz 25, 2016 9:56 pm

Hej!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty
PisanieTemat: Re: Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.   Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu. Empty

Powrót do góry Go down
 
Kolejne forum gdzie długość tytułu to minimum 10 znaków, chociaż to nie ma sensu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin forum
» Administracja i władze forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: