Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Seimaneczko

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Krecioch
Rekruter
Krecioch


Liczba postów : 19
Data dołączenia : 10/10/2016

Seimaneczko Empty
PisanieTemat: Seimaneczko   Seimaneczko EmptyPon Paź 10, 2016 4:12 pm

Jestem Krecioch, w skrócie Kret. Można mnie nazywać jak kto woli Very Happy Mam 13 lat, dubbingiem interesuję sie od 3 lat, a zajmuje jakoś 2 D: Interesuję się dubbingiem (powtarzam sie, ale robie według wzoru Sad), śpiewem i muzyką. Moim ukochanym gatunkiem muzyki jest rock, którego słucham na każdym swoim kroku ;D
W grupie chciałabym zostać wokalistką, tekściarzem i dialogistą Razz

Hmm, i jeszcze coś od siebie dodać..
Bardzo lubię oglądać amerykańskie seriale (Doctor House omójbożetak), w wolnych chwilach lubię się pointegrować ;D Może jeszcze dodam, że należę do innych grup dubbingowych, np. Shokitobe czy NanoKarrin (polecam serdecznie! <3)

Posiadam discorda i skype (na którego nie wchodzę), więc zapraszam do konwersacji na discordzie Very Happy Mozecie mnie złapać przykładowo na serwerze NK czy Shokitobe ;P Kilka osób będzie mnie tu kojarzyć np. z serwera Shokitobe (administrator here Very Happy)

Witam was, gadające głowy ;]


Ostatnio zmieniony przez Krecioch dnia Pon Paź 10, 2016 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 24
Skąd : Wrocław... no prawie

Seimaneczko Empty
PisanieTemat: Re: Seimaneczko   Seimaneczko EmptyPon Paź 10, 2016 5:42 pm

Hej!
Też słucham rocka Smile
Powrót do góry Go down
 
Seimaneczko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: