IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai   Pią Paź 14, 2016 7:29 am

TEN POST JEST DLA ZAINTERESOWANYCH, NIE DOTYCZY KAŻDEGO, BO NIE MAM PRAWA TAKIEGO NO XD INFORMUJĘ, ŻE NIE PRZYJMUJĘ HEJTU, BO TO TYLKO I WYŁĄCZNIE POMOC, NIE BIORĘ ZA TO ZASŁUG I MEDALI.
OCZYWIŚCIE CHĘTNI POTENCJALNI SENSEIE TEŻ MOGĄ W TYM UCZESTNICZYĆ!
Hej! Wiem, że nie jestem opiekunem ani nikim takim, lecz z uwagi na to, że jestem człowiekiem i Wy też nimi jesteście a nie sądzę, by post informacyjny był przeznaczony tylko dla adminów więc tu pozwolę to sobie napisać.. Wait, Modem jestem xD Do czego zmierzam.. POMAGAJMY SOBIE.
Nie umiem śpiewać, słabo mi wychodzi pisanie tekstu ale w momencie, kiedy uważam, że robię coś dobrze i mogę Cię tego nauczyć powinnam wykorzystać swój potencjał.
W mojej szkole kształcę się w kierunku graficznym, więc nie pokazuje czegoś, czego nie umiem, bo to mija się z celem.
Jeżeli chodzi o mnie mogę poprowadzić takie pierdoły jak:
= Photoshop
- Jak robić Render?
- Obraz wtopiony w napisy
- Praca na warstwach czyli im więcej tym lepiej
- Przygotowanie materiałów do filmu, czyli gdzie powstaje magia w naszych filmikach, jak wtopić postać w kształt, czarny kontur postaci itp.
- I w sumie głównie to co umiem, mam chyba bardzo duży zakres wiedzy jeżeli chodzi o ten program, sami też możecie się określać

= Vegas
- Czyli happy Tour po jego funkcjach, jak, gdzie i co się znajduje
- Dlaczego nie warto męczyć się z animacjami na Vegasie?
- I inne co tam chcecie wiedzieć.
W mojej opinii Vegas ma po prostu dużo efektów i jest okej do wstawiania tekstu ^^`

= Camtasia
- Szkolenie z zakresu animacji i ogółem podstaw

= AAE
- Audio Spectrum
- Audio Spectrum okrągłe

= Paint Tool Sai
- Rysowanie na linearcie, funkcje vectorów
- NIE ROBIĘ SZKOLENIA Z ANATOMII LUDZKIEJ, NIE CHCE WAM ZASZKODZIĆ
- Kolorowanie, cieniowanie itp

Do każdego szkolenia będę wymagała jakiegoś tam materiału, ale pierw chyba sama go przygotuję ^^

Jak mówię, jak ktoś nie chce to nie musi. Jestem na tyle słaba i stara, że z pokorą przekażę swoją wiedzę, może tym nawet usprawnimy projekty ^^
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny

Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016

PisanieTemat: Re: Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai   Pią Paź 14, 2016 9:09 am

Zgłaszam się na korepetycje ;3;
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter

Liczba postów : 154
Data dołączenia : 23/09/2016

PisanieTemat: Re: Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai   Sro Paź 26, 2016 9:23 pm

Ej w sumie można by zrobić taką szkołę dubbingu jak w nanokarrin! Ja bym mogła dawać korki z rysowania (proporcje, anatomia, perspektywa światłocień....)

Gość

PisanieTemat: Re: Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai   Czw Paź 27, 2016 9:15 am

Nie mam nic przeciwko, jestem wręcz za, byś zrobiła osobne korki z rysowania ^^ Zrób tylko osobny post, by nam się ludzie nie pomieszali Smile I nie mów proszę o szkole dubbingu NK, bo NM nam rewolucje zrobi, że się próbujemy upodabniać xD Na swoją obronę mam to, że nigdy nawet nie byłam na forum NK xD
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter

Liczba postów : 154
Data dołączenia : 23/09/2016

PisanieTemat: Re: Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai   Czw Paź 27, 2016 12:23 pm

u ok

PisanieTemat: Re: Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai   

Powrót do góry Go down

Korepetycje z zakresu Photoshopa, Vegasa, Camtasii, AAE oraz PODSTAW Paint Tool Sai
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stanowisko strzeleckie i rzucania nożami oraz oszczepem
» Urodzinowe konkursy oraz zabawy
» Wymiana bannerami oraz buttonami
» Zakończenie Bankietu oraz zmiany na forum