Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [MINI EVENT] Zabawa grupowa

Go down 
+7
Sadako
Kefir
RinNekow
Mitalina
Dianya
Wilcza
Arya
11 posters
AutorWiadomość
Arya
HeadAdmin
Arya


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 22
Skąd : .

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 5:55 pm

Hej hej!
Ostatnio przyszedł mi do głowy pewien pomysł, coby się lepiej poznać i bardziej zintegrować. Pisałam już o tym na skype, aczkolwiek nie wszyscy 'są w temacie" Wink


No więc tak: O co mi dokładnie chodzi?

O grę w butelkę, ale taką online! Będziemy grupowo rozmawiać na skype/discord (wybór pozostawiam wam, kochani) i zadawać sobie wyzwania/pytania, które będziemy wykonywać bądź na nie odpowiadać!

Ale, ale... jak w butelkę przez internet? No, może butelki nie będzie, ale każdy będzie mieć przydzielony numer i następną osobę będziemy losować poprzez losowanie na stronie random.org :3


I moje pytanie do was: co wy na to? Myślę że byłby to dość ciekawy sposób aby się zintegrować czy coś :> Kto byłby chętny? Jeśli tak, to jaki termin by wam odpowiadał? Wydaje mi się, że najlepiej byłoby takie coś zrobić wieczorkiem w piątek lub sobotę, ale to już zostawiam wam :3

Przemyślcie to i dajcie mi znać :3
Powrót do góry Go down
https://nanoiromerodi.forumpolish.com
Wilcza
Moderator
Wilcza


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 25/08/2016
Wiek : 24

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 5:59 pm

No, mnie to tam pasuje, aczkolwiek nie jestem w stanie określić terminu przez to, że mam szlaban :/
Powrót do góry Go down
Dianya
Admin
Dianya


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 29/07/2016

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 6:05 pm

Ja chcę, ale terminy u mnie to rosyjska ruletka :c
Powrót do góry Go down
Mitalina
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Mitalina


Liczba postów : 7
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 19
Skąd : Pomorze i kraina tostów

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 6:07 pm

Dla mnie super, tylko też te terminy D:
Powrót do góry Go down
Arya
HeadAdmin
Arya


Liczba postów : 162
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 22
Skąd : .

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 6:13 pm

Bo wydaje mi się, że najlepiej właśnie byłoby w któryś piątek lub sobotę, bo większość z nas się uczy i w ciągu tygodnia wcześniej chodzi spać.

Ja sama mam karę więc też nie znam dnia ani godziny gdy mi ją zdejmą, ale dajcie mi znać jak mniej więcej będziecie się orientować, kiedy by wam pasowało ^^
Powrót do góry Go down
https://nanoiromerodi.forumpolish.com
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 24
Skąd : Wrocław... no prawie

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 8:54 pm

Jak dla mnie super! Wolałabym sobotę jak mam być szczera, bo w piątki zostaje dłużej na zajęcia plastyczne ii w domu jestem dopiero koło 21:00 (zajęcia trwają do 19:30+ żarełko+powrót do domu a uczę się we Wrcławiu, mieszkam na wsi więc... tego...= 21:00 dom)
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyWto Lis 01, 2016 10:17 pm

Ja się na to piszę. Jestem codziennie ale piątek/sobota najbardziej!
Powrót do góry Go down
Sadako
Rekruter
Sadako


Liczba postów : 144
Data dołączenia : 22/04/2016
Skąd : .

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptySro Lis 02, 2016 2:27 pm

jak mi kevin będzie kazał robić joga challange to go zabiję XDDDD ale pomysł supi dupi
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptySro Lis 02, 2016 3:40 pm

Sadako XDDD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptySro Lis 02, 2016 6:02 pm

jestem na tak~
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptySro Lis 02, 2016 9:15 pm

Jestem jak najbardziej za = 3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyPią Lis 04, 2016 6:15 am

Jestem za, ale dla mnie to bardziej sobota ;w;
Powrót do góry Go down
Torine
Ambitny kumpel
Ambitny kumpel
Torine


Liczba postów : 152
Data dołączenia : 18/04/2016
Wiek : 19
Skąd : Notes mi senpaj

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptySob Lis 05, 2016 5:57 pm

Jestem za, ale znając mnie i kontakty z mamą, to sobota
Powrót do góry Go down
http://Www.gunwo.pl
Sakura Yukasawa
Odkrywca
Odkrywca
Sakura Yukasawa


Liczba postów : 61
Data dołączenia : 06/05/2016
Wiek : 27
Skąd : Z okolic Warszawy

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyCzw Sty 05, 2017 8:33 pm

Szczerze dla mnie oki zabawa, o ile nie będą ze mnie żartować ;;
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UC313Sty8taAO1Bb-L9V6Nig
Kitsune
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kitsune


Liczba postów : 46
Data dołączenia : 11/11/2016
Wiek : 23
Skąd : Podlasie

[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa EmptyPią Sty 06, 2017 2:58 pm

Ja bym mogła, ale jestem zbyt "wstydliwa" na to u dont say
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty
PisanieTemat: Re: [MINI EVENT] Zabawa grupowa   [MINI EVENT] Zabawa grupowa Empty

Powrót do góry Go down
 
[MINI EVENT] Zabawa grupowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zabawa "X czy Y?"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Administracja :: Informacje-
Skocz do: