Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hello, Lia's here~!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Lia
Rekruter
Lia


Liczba postów : 17
Data dołączenia : 23/11/2016
Wiek : 25
Skąd : Śląsk

Hello, Lia's here~! Empty
PisanieTemat: Hello, Lia's here~!   Hello, Lia's here~! EmptyPią Lis 25, 2016 6:42 pm

Em, dzień dobry Very Happy
Jestem Lia :3 Miło poznać Smile 18stka wybiła mi pół roku temu~. Chciałabym być montażystką obrazu, dźwięku, wokalistką, grafikiem i może też reżyserem. Interesuję się ogólnie śpiewem, jazdą konną, angielskim. Dużo czytam i piszę swoje opowiadania (jak na razie to mam same shounen-ai'e). Emm, nie mam żadnych ulubieńców wśród książek czy muzyki, słucham i czytam wszystko, ale najchętniej czytam fantastykę i powieści, a słucham najczęściej punk rocka, rocka i innych podobnych. Uuu, kocham Lukę, Lilyi IA~! Very Happy
Skype: tamakihh (coraz mniej używam), a discord: Lia~#7906

Tak, pisałam głównie pod wzór, bo nie umiem pisać o sobie. Aczkolwiek mam nadzieję, że mnie polubicie! Jestem miła, ale jeśli ktoś mi zajdzie za skórę albo dla mnie jest niemiły, wtedy bywa różnie Razz
Powrót do góry Go down
Torine
Ambitny kumpel
Ambitny kumpel
Torine


Liczba postów : 152
Data dołączenia : 18/04/2016
Wiek : 19
Skąd : Notes mi senpaj

Hello, Lia's here~! Empty
PisanieTemat: Re: Hello, Lia's here~!   Hello, Lia's here~! EmptyPią Lis 25, 2016 8:28 pm

Cześć~! Powodzenia w rekrutacji!
Powrót do góry Go down
http://Www.gunwo.pl
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Hello, Lia's here~! Empty
PisanieTemat: Re: Hello, Lia's here~!   Hello, Lia's here~! EmptyPią Lis 25, 2016 8:32 pm

Hej Lia <3 Miło że wpadłaś
Powrót do góry Go down
Wilcza
Moderator
Wilcza


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 25/08/2016
Wiek : 24

Hello, Lia's here~! Empty
PisanieTemat: Re: Hello, Lia's here~!   Hello, Lia's here~! EmptyPią Lis 25, 2016 11:45 pm

Ciao, miło poznać~
Fajnie, że dołącza kolejna osoba, która jest jakby to... starsza od sporej tutaj części, bo tak to się zawsze czuję dziwnie jako jedna ze starszych osób lol
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Hello, Lia's here~! Empty
PisanieTemat: Re: Hello, Lia's here~!   Hello, Lia's here~! EmptySob Lis 26, 2016 9:32 am

Wilcza, teraz to mi smutno :CCCC
Helooooł
Wydaje mi się, że skądś cie kojarze XDDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hello, Lia's here~! Empty
PisanieTemat: Re: Hello, Lia's here~!   Hello, Lia's here~! Empty

Powrót do góry Go down
 
Hello, Lia's here~!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: