Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Stefan
Moderator
Stefan


Liczba postów : 11
Data dołączenia : 19/07/2016

Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) EmptyPią Gru 30, 2016 1:10 pm

Szemanko jestem Stefan.
Lubię ogórki, ale nie lubię ich jeść.
Moja ulubiona książka to - w sumie po uj mam to pisać -
Moje ulubione vocaloid`y to wszystkie.
Skype: Stavarpl1
Powrót do góry Go down
http://www.zabijsie.com
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Re: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) EmptyPią Gru 30, 2016 1:11 pm

HEJ STEFANKU <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Re: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) EmptyPią Gru 30, 2016 1:13 pm

HEJAAAA STEFCIU ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 23
Skąd : Wrocław... no prawie

Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Re: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) EmptyPią Gru 30, 2016 2:06 pm

Hej!
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Re: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) EmptySob Gru 31, 2016 1:43 am

Dzień Dobry ( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry Go down
Cynka
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Cynka


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 22/08/2016
Wiek : 100
Skąd : Karton

Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Re: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) EmptySob Gru 31, 2016 11:50 pm

Hejka ( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty
PisanieTemat: Re: Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )   Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Empty

Powrót do góry Go down
 
Heelooł lejdys ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: