Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czeeeeść! ^U^

Go down 
+3
Kiminai
Kefir
Marri
7 posters
AutorWiadomość
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyPon Kwi 17, 2017 6:36 pm

Witajcie wszyscy, jestem Marri :3 Część z Was mnie zna, a kto nie zna, ten pozna Very Happy W fandubbing bawię się dopiero od ponad roku (zaczęłam bodajże we wrześniu 2015) i będę prawdopodobnie jedną z najstarszych osób tutaj, gdyż rocznikowo mam 22 lata (ale spokojnie, nikt nie musi mówić mi per "pani" xD).
A więc... już jakiś czas temu odkryłam tę grupkę i rozważałam rekrutację do niej, a parę dni temu Kefir ostatecznie mnie do tego przekonał ^^ Wiecie, ja jestem osobą, która dotąd preferowała raczej "niezrzeszony" tryb życia w fandubbingu (ze względu na to, iż wiem, że w grupach trafiają się różni ludzie, czasami niesympatyczni, chamscy itd., a więc niekoniecznie tacy, z którymi chciałoby się współpracować), ale pomyślałam, że tutaj znajduje się chyba całkiem sporo miłych osóbek, przynajmniej na tyle, na ile się orientuję i Was kojarzę, więc może warto zaryzykować, zapisać się i wspólnymi siłami stworzyć kiedyś coś fajnego Very Happy Na razie chciałabym być w Nanoiro wokalistką, a co potem, to się okaże.
Hm, co mogłabym powiedzieć o sobie? Poza śpiewaniem lubię czytać książki, oglądać filmy (szczególnie thrillery, musicale, kostiumowe i animacje Disneya oraz Pixara), słuchać muzyki (choć nie mam ulubionego gatunku, słucham wszystkiego, co mi się spodoba, lecz gardzę disco polo) i spać. Bardzo lubię zwierzaki, szczególnie kotki <3

No i cóż, chyba na razie to tyle ode mnie, i tak się rozpisałam i nie wiem, czy komuś zechce się to czytać :3 Jeśli chcecie coś jeszcze wiedzieć, pytajcie ^^
Pozdrawiam Very Happy

Mój Skype: mynia95
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyPon Kwi 17, 2017 6:42 pm

Hej Marri <3 Mam nadzieje że będzie ci u nas dobrze <3 Powodzenia w rekrutacji. I TEŻ KOCHAM KOTY <3
Powrót do góry Go down
Kiminai
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kiminai


Liczba postów : 40
Data dołączenia : 01/02/2017
Wiek : 20
Skąd : Z anime (*≧▽≦)

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyPon Kwi 17, 2017 9:15 pm

Koty życiem!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyPon Kwi 17, 2017 10:35 pm

Witamy Marri! Smile
Powrót do góry Go down
Torine
Ambitny kumpel
Ambitny kumpel
Torine


Liczba postów : 152
Data dołączenia : 18/04/2016
Wiek : 19
Skąd : Notes mi senpaj

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyWto Kwi 18, 2017 10:44 am

Koty team, witaaj!
Powrót do góry Go down
http://Www.gunwo.pl
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyWto Kwi 18, 2017 10:57 am

No cześć! :3 Strasznie mi miło, że tak mnie ciepło witacie ^^
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 23
Skąd : Wrocław... no prawie

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyWto Kwi 18, 2017 2:01 pm

O witam witam! Smile
Ktoś coś mówił o kotach? Gdzie!?
Koty górą! Very Happy
Powrót do góry Go down
Lunarie
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Lunarie


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 02/02/2017

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptySro Kwi 19, 2017 4:59 pm

Czeeeeść! ^U^ Free_icon__luna_pusheen_by_kittycas-d8l4v0m
O rajuśku, spóźniłam się ale to nic!
Witamy nad wyraz cieplutko Mariś <3 (ja szczególnie dlatego, że wyczytałam, że lubisz filmy animowane i koty... koty to życie. Koty ponad wszystko. No soreczki)
Bardzo mnie cieszą takie rozległe powitania ze strony zakładającego... temat.
To może pytanie ode mnie, bo chyba się tu takie nie pojawiają - ulubiona bajka Diszneja, Drimłorksa tudzież Piksara. Jestem bardzo ciekawa, bo ja to taka koneserka jestem jeśli chodzi o tego typu animacje <3
Psssyyyt... czy ty też jesteś zauroczona rangą "zagubiony kotek"? Czyż to nie jest urocze? ;o;
Czeeeeść! ^U^ Luna_and_artemis_icons_by_kiss_the_iconist-d9ju8y9
Powrót do góry Go down
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyCzw Kwi 20, 2017 5:19 pm

Lunarie <3 Spokojnie, spokojnie, nikt tu się z niczym nie spóźnił ^u^

Jejku, dziękuję bardzo za takie długie i kochane powitanie, wreszcie mogę Ci na nie porządnie odpisać :* Jak super spotkać osobę, z którą ma się tyle cech wspólnych :3
Taak, kotki są urocze, mięciutkie, mruczące... aaa, czego chcieć więcej? <3

Rety, koneserka filmów animowanych? Surprised T-taka prawdziwa?... CHODŹ TU, NIECH NO CIĘ UŚCISKAM! Very Happy

No więc tak... jeśli chodzi o animacje Disneya, naprawdę ciężko mi tutaj któreś szczególnie wyróżnić, gdyż znam je wszyściutkie (prócz "Tarana i Magicznego Kotła", "Miecza w kamieniu" i niektórych sequeli, ale ich właściwie nie uznaję; mówię stanowcze NIE wszelkim kontynuacjom, które są robione na siłę >.<) i właściwie każdą z nich bardzo cenię <3 Nie przepadam jedynie za "Herkulesem" i "Robin Hoodem". Ogólnie - jako ciekawostkę mogę dodać, że zaczęłam interesować się animacjami Disneya i poznawać je, będąc już w gimnazjum Surprised Z tego względu pewnie też trochę inaczej je odbieram, bo nie patrzę przez pryzmat "wspomnień z dzieciństwa" Wink Z czasów podstawówki (i to tej późniejszej) znałam jedynie "Mojego brata niedźwiedzia" i "Mulan" (kojarzyłam też "Bambiego", "Zakochanego kundla", "101 dalmatyńczyków", "Króla lwa", "Dumbo", "Aryskotratów" jeszcze z czasów przedszkolnych, jednakże tylko z książeczek powstałych na podstawie filmów). A! Byłabym zapomniała, w przedszkolu mieliśmy też grupowe wyjście do kina na "Królewnę Śnieżkę", ale niezbyt dobrze to wspominam, gdyż nie rozumiałam połowy tekstów/dialogów ze względu na kiepską jakość oraz ten przedwojenny dubbing (który doceniłam dopiero po latach) ;c Poza tym najzwyczajniej w świecie mega bałam się złej królowej-czarownicy >.<
Z Pixarem mam to samo - oglądałam wszystkie animacje oprócz "Dobrego dinozaura", "Dawno temu w trawie", "Gdzie jest Dory", "Samolotów" i sequela "Aut" xD Również kocham wszystkie, a w szczególności chyba "Ratatuj", "Odlot" i "W głowie się nie mieści" Very Happy
Z produkcjami Dreamworksa jestem najsłabiej zapoznana, ale z tych filmów, które widziałam, tak naprawdę pokochałam tylko dwa: "Księcia Egiptu" i "Jak wytresować smoka".

Jejuśku, jaka epopeja Surprised Ale widzisz, o filmach animowanych mogłabym gadać godzinami i napisać jeszcze przynajmniej drugie tyle, tylko że wtedy na bank byś wymiękła przy czytaniu xD Very Happy Dlatego proponuję przenieść tę rozmowę gdzieś na priv ^^ Przy okazji opowiesz mi o swoich ulubionych filmach, bo też jestem ciekawa, jakie najbardziej przypadły Ci do gustu :3 Szczerze - ja już jestem pewna, że się zaprzyjaźnimy, bo wydajesz się być naprawdę przesuper osóbką, lubisz koty i animacje, zatem wyczuwam w Tobie trochę pokrewną duszyczkę <3 Wink)

Ojej, tak ;w; Ta ranga jest przekochana, też zwróciłam na nią uwagę :3
Powrót do góry Go down
Lunarie
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Lunarie


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 02/02/2017

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyCzw Kwi 20, 2017 8:20 pm

Czeeeeść! ^U^ Free_icon__luna_pusheen_by_kittycas-d8l4v0m
Oj Mariś, dawno mnie tak żaden post nie ucieszył. Szykuj się na głęboki wywód jutro na Diszkordzie <3
Czeeeeść! ^U^ Luna_and_artemis_icons_by_kiss_the_iconist-d9ju8y9
Powrót do góry Go down
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyCzw Kwi 20, 2017 8:39 pm

Pewnie, z największą przyjemnością! <3 Very Happy
Powrót do góry Go down
Wilcza
Moderator
Wilcza


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 25/08/2016
Wiek : 24

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyCzw Kwi 20, 2017 9:14 pm

Co prawda już się witałam na konfie na Facebooku, ale w każdym razie... CIAO BELLA~! Mam nadzieję, że będziesz czuć się dobrze w naszej małej rodzince~ Swoją drogą również kocham bajki Disneya i Pixara oraz kotki <3 psy jednak trochę bardziej, ale kotki też
Powrót do góry Go down
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyCzw Kwi 20, 2017 9:44 pm

Hejo ponownie, Wilcza <3 Ile osób z podobnymi zainteresowaniami i upodobaniami tutaj spotykam, yay ^^ Chyba rzeczywiście miałam nosa co do Nanoiro, od razu wyczułam, że jest tutaj fajny skład i miła atmosfera Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ EmptyCzw Kwi 20, 2017 11:27 pm

No ba! Nanoiro najlepsze :33
Czeeeeść! ^U^ Tumblr_ntpguw0Jct1sk1rjvo1_500
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czeeeeść! ^U^ Empty
PisanieTemat: Re: Czeeeeść! ^U^   Czeeeeść! ^U^ Empty

Powrót do góry Go down
 
Czeeeeść! ^U^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: