Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hej miło mi Was poznać.

Go down 
+2
Kitsune
Iamanoldtrash
6 posters
AutorWiadomość
Iamanoldtrash
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Iamanoldtrash


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 20/04/2017
Wiek : 24
Skąd : Łódź

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 4:10 pm

Dzień dobry, mówią na mnie Shizu ale jak ktoś nazwie mnie Bon, bądź wymyśli dla mnie jakieś przezwisko to się nie obrażę.
Mam 17 lat (znaczy, już niedługo 18) i chciałbym zostać rysownikiem w tej grupce (wcalemniedotegonienamówiono,wcale). Zainteresowania? To za wielkich nie mam, w sensie, interesuję się sztuką, tak ogólnie, nie mam jakoś wygórowane czy to sztuka nowoczesna etc, po prostu ją bardzo lubię i no. Interesuję się też komiksami(towogólejesthobby?), do tego grami i no,
tyle.

Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze ,,współpracowało",
czy coś, heh.
Powrót do góry Go down
Kitsune
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kitsune


Liczba postów : 46
Data dołączenia : 11/11/2016
Wiek : 23
Skąd : Podlasie

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 4:38 pm

Hmhm Witaj, powodzenia
Powrót do góry Go down
Kiminai
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kiminai


Liczba postów : 40
Data dołączenia : 01/02/2017
Wiek : 20
Skąd : Z anime (*≧▽≦)

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 6:16 pm

O hej
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 6:42 pm

HEEEJ BON!!!
Powrót do góry Go down
Iamanoldtrash
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Iamanoldtrash


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 20/04/2017
Wiek : 24
Skąd : Łódź

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 7:57 pm

HEEJ KEFFIRRR!!
Powrót do góry Go down
Lunarie
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Lunarie


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 02/02/2017

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 8:15 pm

Hej miło mi Was poznać. Free_icon__luna_pusheen_by_kittycas-d8l4v0m
Mehu, znów jestem jedną z ostatnich, którzy się tutaj witają... to nic, bohaterowie zawsze przychodzą ostatni.
Jeśli chodzi o ksywkę - Shizu odpada, Bon (u mnie na śląsku mówi się na cukierki "Bonbony" lel, nie wiem jak się to pisze... ale brzmi co najmniej podobnie) może być ale co powiesz na Traszu? Traszu brzmi dobrze. Jak ci stuknie osiemnastka mogłabym do ciebie mówić "Panie Traszu". Prawie jak "Crushu". Przemyśl to x3
Co do twojego zainteresowania sztuką... nie znam się na tym kompletnie, a do rysowania mam dwie lewe ręce i prawą półkulę nieczynną. I niech mi nikt nie mówi, że to kwestia nauki i czasu, bo w to nie uwierzę. A słońce wciąż rysuję z promyczkami - nie dam się wyciągnąć z mojej bajki idealizacji i bezpieczeństwa. Słońce ma promyczki, czy wszystkie babsztyle od plastyki z czasów podstawówki tego chcą, czy nie. Podziwiam wszelakich ludzi ze zdolnościami plastycznymi także...
A co do komiksów. Skąd to się wzięło? Czytałeś może Thorgala, a może tak jak ja wyciągnąłeś wujkowi z szafy Asterixa i Obelixa? >u< Jestem w sumie ciekawa co czytałeś, może coś zbierałeś. Sama nie jestem pasjonatką, jestem tylko ciekawa świata.
Psyt, psyt... w co grasz?
@DOWN: No faktycznie Wilcza, maj hiro!~
Hej miło mi Was poznać. Luna_and_artemis_icons_by_kiss_the_iconist-d9ju8y9


Ostatnio zmieniony przez Lunarie dnia Pią Kwi 21, 2017 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wilcza
Moderator
Wilcza


Liczba postów : 52
Data dołączenia : 25/08/2016
Wiek : 24

Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. EmptyCzw Kwi 20, 2017 9:20 pm

CIAO~ OBY CI SIĘ DOBRZE PRACOWAŁO Z NAMI~
Psst psst @Lunarie: "bohaterowie zawsze przychodzą ostatni". No i kto ostatni przychodzi? No ja przychodzę, hehehe~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hej miło mi Was poznać. Empty
PisanieTemat: Re: Hej miło mi Was poznać.   Hej miło mi Was poznać. Empty

Powrót do góry Go down
 
Hej miło mi Was poznać.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Miło mi Was poznać.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: