Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Wokalista] Kercia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kercia
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek



Liczba postów : 1
Data dołączenia : 20/06/2017

[Wokalista] Kercia Empty
PisanieTemat: [Wokalista] Kercia   [Wokalista] Kercia EmptyWto Cze 20, 2017 4:36 pm

Tak wiec chciałabym zostać wokalistą (po raz drugi)

link:https://www.youtube.com/watch?v=VE96LlFiRZs
oryginał:https://www.youtube.com/watch?v=xfh6KFc540A
polska wersja: http://nanokarrin.pl/KPierrot

plusy:
-mam dość rozszerzoną skalę (próbowałam kiedyś opery i wow, dało się XD)
- mam mocny głos, przez co mogę śpiewać nieco piosenki bardziej do darcia
minusy:
-czasami za bardzo i niekontrolowanie sie drę
- nie umiem używać falsetu
Powrót do góry Go down
LadyCherryZ
Rekruter
LadyCherryZ


Liczba postów : 28
Data dołączenia : 22/10/2016
Wiek : 24
Skąd : Łódź

[Wokalista] Kercia Empty
PisanieTemat: Re: [Wokalista] Kercia   [Wokalista] Kercia EmptySro Cze 21, 2017 10:51 pm

Hejoszki!~

Nagranie jest bardzo ciche, co mocno utrudniło jego odbiór :< Nawet z głośnością ustawioną na fulla musiałam się w nie mocno wsłuchiwać. Aczkolwiek z tego, co usłyszałam, masz bardzo ładny głos ^^ Początek był cudny <3 Szczególnie podobał mi się sposób, w jaki zaśpiewałaś drugą linijkę ("a czas mi mijał wciąż" ♥). Niestety, dalej nie jest już tak różowo :c
Zdarzały Ci się nieczystości, potknięcia w kwestii dykcji, najczęściej z literką "d" w roli głównej: ("jenak", "odycham" etc.) no i martwi mnie to załamanie głosu w 1:33. Ponadto, zdarza Ci się bardziej krzyczeć, niż śpiewać, co sama zresztą uwzględniłaś w minusach. Z zalet tego wykonania: na pewno nie można Ci odmówić umiejętności śpiewania z emocjami, wiesz o czym śpiewasz, oraz co chcesz przekazać słuchaczowi. Zawsze uważałam to za ważną cechę i zdecydowanie masz u mnie z tego powodu plusa ^^
Cały ten swój wywód muszę zakończyć decyzją o randze. Przyznam się bez bicia, że miałam w Twoim przypadku spory dylemat.
Z jednej strony, słyszę naprawdę fajną barwę i uczucia w głosie, z drugiej zaś, nie wolno mi ignorować wymienionych wyżej błędów, bo byłoby to najzwyczajniej w świecie niesprawiedliwe w stosunku do innych rekrutów. Zróbmy tak: na ten moment otrzymujesz rangę młodszego wokalisty.
Upoważnia Cię ona do śpiewania w projektach, wiąże się jedynie z tym, że będziesz bardziej 'sprawdzana'/'pilnowana' pod względem podsyłanych nagrań ^u^ W momencie, w którym poczujesz się na siłach, aby zawalczyć o 'pełną' rangę wokalisty, serdecznie zapraszam Cię do ponownej rekrutacji <3
Na przyszłość, radziłabym Ci się porządnie rozśpiewać przed nagraniem piosenki. Jesteś na discordzie Nanorio, więc powinnaś mieć dostęp do niedawno podesłanych przeze mnie rozśpiewek, do których wypróbowania gorąco zachęcam (kanał 'ogłoszenia') ^^ Zachęcam Cię również do ćwiczenia dykcji, ze szczególnym wskazaniem na literę 'd'. Wszystkie łamańce językowe czy ćwiczenia na YouTube na pewno Ci nie zaszkodzą (+ niezależnie od tego, jak dziwnie to nie zabrzmi, osobiście polecam stare piosenki kabaretowe, typu 'żaby rzępolą' itp., pokazał mi je nauczyciel śpiewu, w moim przypadku bardzo pomogły : D) No i co jeszcze mogłabym tu dodać? Piosenka, którą wybrałaś, pomimo
tego, że na pozór wydaje się być spokojna (przynajmniej jeśli chodzi o wersję piano), w rzeczywistości charakteryzuje się sporym wzrostem dynamiki - mamy pianinko, grana melodia jest w miarę cicha i powolna, aż nagle BUM instrumental przyspiesza i staje się głośniejszy. To daje znak wokaliście,
że i on powinien zacząć śpiewać inaczej, dostosować się do podkładu, czyli budować dynamikę.
W sytuacji, gdy wiesz, że masz tendencję do krzyku, tego typu utwór nie jest najlepszym rozwiązaniem. Radziłabym Ci wybrać sobie piosenkę, która będzie truszku bardziej "monotonna"
i spokojna (np. Kanon OP - "Last regrets", 'Wilcza Zamieć', maybe "Ringo Biyori"?)
To chyba tyle ode mnie, w razie jakichkolwiek pytań, pisz śmiało ^^
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCHdjLKZHfPcm2jV7lv5lTWg
 
[Wokalista] Kercia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Wokalista/ka] *Hiroki*"
» Zasady Rekrutacji! [WOKALISTA]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Rekrutacja :: Zawieszone-
Skocz do: