Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nohejczycoś

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mariko
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Mariko


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/06/2017
Skąd : Warszawa

Nohejczycoś Empty
PisanieTemat: Nohejczycoś   Nohejczycoś EmptyCzw Cze 29, 2017 9:24 pm

Nawet nie wiem czy jest sens, bo grupka wygląda martwo (acz obiecująco), ale witka. Zwać mnie można różnie, od Chocoli począwszy, idąc przez raka raka raka, kończąc na Mari czy Suzu. Na imię mam jednak Natalia i nie jest to big deal, więc tak jak najbardziej można do mnie mówić. Byle nie skracać, bo powieszę. Lubię pisać, pisać, pisać...cholera, jestem mało ciekawa. Oprócz pisania mam też kolekcję herbat, figurek i kart w Love Live. Jako dojrzały członek społeczeństwa za mój priorytet uważam zbieranie kart z Hanayo, Rin, Ruby i Yoshiko. Wydało się. Spróbuję w aktorzenie i wokal, ogólnie zabawę głosem. Nie uważam, że jestem w tym specjalnie dobra, ale myślę, że moje umiejętności są na w miarę dobrym poziomie. Właściwie bardziej chcę nad nimi pracować, niż je pokazywać, noale. Mogę też się pobawić w dialogi, ale od tekstów trzymajcie mnie z dala, po dosłownie paru dniach chcę je całe zmieniać i zawsze potrzebuję kogoś do pomocy. Mogę też spróbować w reżyserię, o ile będzie to możliwe. *zerka na sugestię* Moją ulubioną książką jest "Zatracenie" Dazaia i...wszystkie wiersze Kaneko Misuzu, tak sądzę. Lubię japońskich utworów, a moim aktualnym celem jest doszlifowanie znajomości języka do tego poziomu, żeby bez problemu przeczytać chociaż jeden wiersz Kaneko (to, że znam je na pamięć to szczegół...). *zerka na sugestię znów* Jeśli chodzi o ulubione vocki, to powiedziałabym, że Miriam, Gumi, Yuzuki Yukari, Sachiko i Nekomura Iroha. Potrzebuję nowego wydania Miriam tak bardzo. Chcę ją usłyszeć na V4 ;; A, moją best girl jest Hanayo. Z Aqours Ruby. No i głos Hanamaru i Yohane to zbawienie. Chociaż na PDP czekam, może będzie wreszcie jakaś odmiana. Na razie faworytkami są Ai i Emma. A, i jakby ktoś też grał w idolki, to podeślę friend id XD Mój Discord i Skype są pod tą samą nazwą, Chocola. Chociaż na skypie pokazują się dwie, wtedy bierzcie tą ze zjebanym nazwiskiem, lololol.


Ostatnio zmieniony przez Chocola dnia Nie Paź 29, 2017 10:32 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Nohejczycoś Empty
PisanieTemat: Re: Nohejczycoś   Nohejczycoś EmptyPią Cze 30, 2017 1:18 pm

Hejka! Nie sądze żeby grupa wyglądała martwo ;w;. Poodzenia w rekrutacji, i zapraszamy na discorda o/ https://discord.gg/nK7fRe
Powrót do góry Go down
 
Nohejczycoś
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: