Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 konbanwa minna

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
misa amane
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
misa amane


Liczba postów : 1
Data dołączenia : 31/12/2016
Wiek : 23

konbanwa minna Empty
PisanieTemat: konbanwa minna   konbanwa minna EmptyCzw Cze 29, 2017 9:28 pm

Jestem Misa, jednak można się do mnie zwracać w rozmaity sposób. Misaki, Misia, Miśka, Marysia, Misunia, Misaru itp I love you
Mam 17 lat, uczęszczam do technikum o profilu hotelarskim oraz do szkoły muzycznej. Interesuję się poezją, literaturą(każdym rodzajem, choć przyznaję, że najrzadziej czytam książki historyczne. Chyba w każdej książce, którą dotychczas czytałam znalazłam coś magicznego, dlatego nie mam ulubionej), muzyką(grą na klarnecie i fortepianie, śpiewem, operą, musicalami, poznawaniem życiorysów artystów). Najczęściej słucham Skillet i Simple Plan. Lubię w wolnych chwilach pisać teksty piosenek. Uwielbiam zwierzęta. Mam 3 chomiki syryjskie, 6 psów(z małymi Cool, ale wkrótce moja rodzinka się powiększy o kotka. Mam podejście do dzieci i zwierząt. Lubię robić prezenty dla przyjaciół np. zakładki do książek, wyszydełkowane misie, rysunki itd. Niebo jest moim sacrum. W dzień podziwiam jego majestatyczny błękit i odszukuję kształtów w chmurach, w nocy zaś wymyślam gwiazdom oddzielne historie(wierzę, że każda gwiazda to możliwe wydarzenie w życiu, ale ludzie swoimi wyborami spełniają tylko niektóre z nich). Zdarza mi się  oglądać anime. Mam kolekcje herbat, a moją ulubioną jest zielona herbata z wiśnią/różą. Moimi ulubionymi vocaloidami są Ia, Lily i Rin. Jestem trochę podobna z charakteru do Nozomi z LL. Nie lubię marnować czasu, rzadko śpię, mam chłopaka (Anidatte, może ktoś zna), czasem gram w  Osu!, Simsy, Naruto, Słodki flirt, Rockband, Fable, Ori. Zawsze brakuje mi czasu, ale staram się być jak najlepszą wersją siebie i wyrabiać się ze wszystkim w terminie. W trakcie roku szkolnego mieszkam w internacie. Moim ulubionym kolorem jest błękit, a kwiatami róża i niezapominajka. Z natury jestem nieśmiała, jednak czasami odzywa się we mnie drugie ja. Czasem mówię do siebie w trzeciej osobie.
Będę starała się o rangę wokalistki, aktorki, tekściarza i montażystki. Mam nadzieję, że się do czegoś przydam Smile

Skype :Nutka_may
Facebook :Marysia Szpadkowska
Discord :Misa Amane
Mikrofon :Blue Snow


Ostatnio zmieniony przez misa amane dnia Sob Lip 01, 2017 3:22 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Mariko
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Mariko


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/06/2017
Skąd : Warszawa

konbanwa minna Empty
PisanieTemat: Re: konbanwa minna   konbanwa minna EmptyCzw Cze 29, 2017 9:38 pm

O, o, zielona herbata z wiśnią i różą jest cudowna! Też taką mam! *radość mocno* Witaj czy coś
Powrót do góry Go down
Kitsune
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kitsune


Liczba postów : 46
Data dołączenia : 11/11/2016
Wiek : 23
Skąd : Podlasie

konbanwa minna Empty
PisanieTemat: Re: konbanwa minna   konbanwa minna EmptyPią Cze 30, 2017 9:36 am

Uu ja ten sam profil <3 Powodzenia
Powrót do góry Go down
Louise
Rekruter
Louise


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 28/04/2017

konbanwa minna Empty
PisanieTemat: Re: konbanwa minna   konbanwa minna EmptyPią Cze 30, 2017 10:25 am

Misaa! ♥ Rozgość się! ^u^ ♥
Powrót do góry Go down
Dianya
Admin
Dianya


Liczba postów : 98
Data dołączenia : 29/07/2016

konbanwa minna Empty
PisanieTemat: Re: konbanwa minna   konbanwa minna EmptyPią Cze 30, 2017 1:40 pm

Hejka <3
I życzę powodzenia w rekrutacji <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





konbanwa minna Empty
PisanieTemat: Re: konbanwa minna   konbanwa minna Empty

Powrót do góry Go down
 
konbanwa minna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ohayo minna !
» Minna De Yatta!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: