Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 こんにちは, HIU です ❥

Go down 
+3
Kiminai
Sakura Yukasawa
HIU
7 posters
AutorWiadomość
HIU
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
HIU


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 02/07/2017

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyNie Lip 02, 2017 4:07 pm

Hej, z tej strony HIU!1! 11!
(Na wstępie już powiem, że z początku jestem bardzo wstydliwa, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi z czasem się dopiero przyzwyczajam, więc nie bijcie Mad)
`Co do mojego wyglądu, nie będę się rozdrabniać. Wspomnę tylko, że mam 1,64m wzrostu, jestem dość chuda, ważę 42kg, ale wydaję się, że mam trochę więcej XD Lubię zmiany. Zwłaszcza jeśli chodzi o kolor moich włosów :') Miałam na sobie już chyba każdy możliwy XD (z wyjątkiem szarego, ale niedługo się to zmieni :'))
`Jeśli mowa o moim charakterze... hm. Na ogół jestem miła, pomocna i wyrozumiała (nawet byłam pedagogiem klasowym, eheh wspomnienia XDXD)
Jestem czasem wybuchowaaa... Neutral No jeśli ktoś próbuje wmówić mi, że się mylę, mimo że mam rację no to sorry, kto by się nie wkurzył XD
`Co do tego, czym się interesuję, to lubię sobie pooglądać jakieś animu raz na jakiś czas (naruto kocham całym serduszkiem <3), lubię sobie też porysować (o dziwo nie jest tak źle), potańczyć... wkręciłam się ostatnio dosyć. No i oczywiście śpiewać. Od niedawna jednak mam problemy ze słuchem i nie trafiam w tonację, mimo iż wydaję mi się, że jest dobrze, no cóż... staram się!
(Mam swój kanał na yt (wcześniej miałam inny, przeniosłam się) dodałam już parę piosenek, więc jak coś tam można sobie posłuchać jak sobie radzę z tym wszystkim)
`Zajmuję się... tak właściwie to wszystkim XD Śpiewam, pisze teksty, montuje obraz, dźwięk, mogę także odgrywać scenki, też daje mi to mega dużo frajdy, i całkiem dobrze w tym wypadam... (lepiej niż w spiewaniu I think XD)
`Uczę się angielskiego, francuskiego, koreańskiego i japońskiego na chwilę obecną. Liznęłam troszkę chińskiego i rosyjskiego.
`A śpiewać umiem lepiej po japońsku niż polsku. Nie stresuje się tak podczas nagrywania, nie wiem czemu, ale k XDDDD

no i co by tu jeszcze..... rozpisałam się trochę, a chciałam szybko, zwięźle i na temat. nie wyszło. gomene o:

Pewnie jeszcze o czymś istotnym zapomniałam........ najwyżej dodam w razie czego.

Nooo to tyle na chwilę obecną. Miło mi Was Wszystkich poznać! cheers


Powrót do góry Go down
Sakura Yukasawa
Odkrywca
Odkrywca
Sakura Yukasawa


Liczba postów : 61
Data dołączenia : 06/05/2016
Wiek : 27
Skąd : Z okolic Warszawy

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyNie Lip 02, 2017 4:12 pm

Witamy w załodze! ^^ Tak się ciesze, że jednak postanowiłaś dołączyć do NM <333
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UC313Sty8taAO1Bb-L9V6Nig
Kiminai
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kiminai


Liczba postów : 40
Data dołączenia : 01/02/2017
Wiek : 20
Skąd : Z anime (*≧▽≦)

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyNie Lip 02, 2017 9:35 pm

Siemka Hiu!
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 23
Skąd : Wrocław... no prawie

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyNie Lip 02, 2017 9:58 pm

HIU!!! Hej! <3 <3 <3
Powrót do góry Go down
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyNie Lip 02, 2017 11:05 pm

Cześć, cześć! Very Happy Witamy cieplutko ^u^
Powrót do góry Go down
Torine
Ambitny kumpel
Ambitny kumpel
Torine


Liczba postów : 152
Data dołączenia : 18/04/2016
Wiek : 19
Skąd : Notes mi senpaj

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyPon Lip 03, 2017 8:28 am

Witaj kolejna nieznajoma duszyczko, mam nadzieję że się poznamy o/
Powrót do góry Go down
http://Www.gunwo.pl
Keoś
Odkrywca
Odkrywca
Keoś


Liczba postów : 56
Data dołączenia : 28/08/2016

こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ EmptyPon Lip 03, 2017 11:57 am

bry
powodzenia w rekru
czy coś
Powrót do góry Go down
Sponsored content





こんにちは, HIU です ❥ Empty
PisanieTemat: Re: こんにちは, HIU です ❥   こんにちは, HIU です ❥ Empty

Powrót do góry Go down
 
こんにちは, HIU です ❥
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: