Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ohayo, tutaj Raven!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Raven
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Raven


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 08/08/2017
Skąd : Rybnik i okolice

Ohayo, tutaj Raven! Empty
PisanieTemat: Ohayo, tutaj Raven!   Ohayo, tutaj Raven! EmptyWto Sie 08, 2017 12:07 pm

Hejka ^^ Jestem Raven, znana również jako Raven SNG, Ray-Ray... OLCIA i takie tam. Zostałam kiedyś zaproszona do NM bodajże przez Kefira, ale byłam wtedy załamana przez udział w innych grupach i odmówiłam, teraz natomiast namówiła mnie Sakura :3
Niektórzy już pewnie to wiedzą, ale lubię śpiewać zarówno piosenki z anime, vocaloidów i gier, jak i zwykłe. Trochę potrafię się bawić tekstami (czyt. mniej więcej ogarniam akcenty), miksem (chociaż wolę tego nie robić dla kogoś XD) i obrazem, ale to mi jeszcze średnio wychodzi (ćwicz, ćwicz, Rav > <). Jeśli się zmotywuję, to potrafię też narysować coś ładnego~. Moje hobby to jedzenie.
Tak więc to chyba wszystko. Jak ktoś ma jakieś pytania, to śmiało proszę zadawać Smile Liczę na udaną współpracę x3
EDIT: Zapomniałam podać kontaktu xD Raven#8442 , Skype: raven-rayray
Powrót do góry Go down
Sakura Yukasawa
Odkrywca
Odkrywca
Sakura Yukasawa


Liczba postów : 61
Data dołączenia : 06/05/2016
Wiek : 27
Skąd : Z okolic Warszawy

Ohayo, tutaj Raven! Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo, tutaj Raven!   Ohayo, tutaj Raven! EmptyWto Sie 08, 2017 12:10 pm

Witaj Ray! Miło nam Ciebie poznać! :3
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UC313Sty8taAO1Bb-L9V6Nig
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Ohayo, tutaj Raven! Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo, tutaj Raven!   Ohayo, tutaj Raven! EmptyWto Sie 08, 2017 12:14 pm

Hej Raven <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ohayo, tutaj Raven! Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo, tutaj Raven!   Ohayo, tutaj Raven! Empty

Powrót do góry Go down
 
Ohayo, tutaj Raven!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ohayo gozaimasu ;3
» Ohayo! ;3 ^^
» Ohayo Nya Nya
» ...Ohayo...
» Ohayo! </3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: