Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Naimen
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Naimen


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 06/08/2017
Wiek : 22
Skąd : Kalisz, Poland

Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty
PisanieTemat: Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'   Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' EmptyWto Sie 15, 2017 1:49 pm

A więc... Jak widać, jestem Naimen. A tak serio, to Weronika. Lat 16, po wakacjach idę do pierwszej klasy liceum na profil humanistyczny.
Ogółem to interesuję się muzyką, grami komputerowymi (nad którymi spędzam chyba troszkę za dużo czasu ^^'), czytaniem książek (z reguły czytam fantasy, kryminały i obyczajowe), pisaniem (bardzo amatorskich) opowiadań i tekstów piosenek... i w sumie tyle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty
PisanieTemat: Re: Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'   Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' EmptyWto Sie 15, 2017 3:36 pm

Humany, łączmy się.
Welcome in our group! ^-^
Powrót do góry Go down
Lunarie
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Lunarie


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 02/02/2017

Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty
PisanieTemat: Re: Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'   Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' EmptyWto Sie 15, 2017 3:54 pm

Na humanie w licku jest fajno. Wszyscy nienawidzą nas już od samego początku i wiedzą, że nic z nas nie będzie! :3 Kochajmy klasę humanistyczną.

Witaj Nai!~ >w< Naczelny miziacz uderzył aby powitać nowego członka pytaniami.
KŁESZCZYN TAAAAJM:
- W co naduszasz klawisza? (w co grasz... aj min)
- Ostatnio przeczytana książka i zwięźle wygłoszona opinia na jej temat.
- Chciałabyś się podzielić czymś autorskim? (może masz jakiegoś fanfikszjona or coś fantasy?)
- Jakie gatunki muzyczne preferujesz?
- Ulubiony zespół/solista?

[Pytanie bonusowe]
- Lubisz idolki Lowu Lajwu?

<dzielę miłością>
Powrót do góry Go down
Naimen
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Naimen


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 06/08/2017
Wiek : 22
Skąd : Kalisz, Poland

Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty
PisanieTemat: Re: Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'   Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' EmptyWto Sie 15, 2017 4:22 pm

1. Najczęściej w Osu!, Elsworda, Heathstone'a, "horrory" z RPG Makera i gry z serii Final Fantasy <3
2. Ostatnio przeczytałam sobie "Trzynaście Powodów" Jay'a Ashera. Ogółem, to muszę przyznać, że książka lepsza niż serial. Bardzo mi się podobało, że było duże skupienie na tym, co czuła Hannah i jak to wszystko przeżywała.
3. Moje "wypociny" można poczytać na Wattpadzie: https://www.wattpad.com/user/NaimenAkai
4. Do słuchania - rock, metal, grunge, punk, indie... Głównie. Ale nie ograniczam się tylko do tego.
A do śpiewania głównie pop, jakieś ballady... Coś takiego.
5. Three Days Grace, Saint Asonia, Linkin Park (Cheeesteeer ;^Wink, Skillet, Theory Of A Deadman. To są moje miłości <3

Pytanie bonusowe - ogółem, to nie oglądałam LL i przyznaję się do tego. Aczkolwiek miałam się za to zabrać ^^"
Powrót do góry Go down
Raven
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Raven


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 08/08/2017
Skąd : Rybnik i okolice

Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty
PisanieTemat: Re: Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'   Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' EmptySro Sie 16, 2017 3:15 pm

Okay, mamy tutaj panią grającą w gry i z BARDZO DOBRYM ( <3 TDG <3 ) gustem muzycznym :3 Witaj! Dogadamy się ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty
PisanieTemat: Re: Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'   Wypadałoby się chyba przedstawić ^^' Empty

Powrót do góry Go down
 
Wypadałoby się chyba przedstawić ^^'
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Toja. Chyba?
» Zapomniałem się przedstawić!>_>

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: