Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hej hooo hej hoooo

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nemi
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Nemi


Liczba postów : 8
Data dołączenia : 02/11/2017
Wiek : 24
Skąd : Pipidowo Górne

Hej hooo hej hoooo Empty
PisanieTemat: Hej hooo hej hoooo   Hej hooo hej hoooo EmptyCzw Lis 02, 2017 9:34 pm

Cześć i czołem! Jestem sobie Nemi i już od jakiegoś czasu przymierzałam się do Was przyjść, takwięcpufff i jestem. Mam 18 lat i w tym roku piszę nieszczęsną maturę, więc jak jej nie zdam to zatrudnię się u Was jako naczelny zatruwacz dupy. Na grupce chciałabym rekrutować się na wokalistkę, aktorkę no i tekściarkę, jeśli się uda :3
Ogólnie to poza darciem mordki i fandubbingiem interesuje się zjawiskami paranormalnymi, nałogowo oglądam horrory i bajki, piszę opowiadania (chciałabym kiedyś wydać książkę jeśli prędzej nie umrę XD), jeżdżę konno i uczę jeździć konno, albo bardziej staram się nie zabić ludzi ucząc ich. Mam nadzieję, że poznam na grupce dużo super osób i będzie nam się miło żyło ^^

Mój discord: Nemi#5096
Mój skype: yuukino3 (aktualnie baaardzo rzadko tam jestem, najczęściej można spotkać mnie na discordzie)
Powrót do góry Go down
Marri
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Marri


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 17/04/2017
Wiek : 28
Skąd : Podkarpacie

Hej hooo hej hoooo Empty
PisanieTemat: Re: Hej hooo hej hoooo   Hej hooo hej hoooo EmptyPią Lis 03, 2017 7:37 pm

Kogo to widzą moje oczy? ;w; NEEEEMIIII <333
Powrót do góry Go down
Zen Senpai
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Zen Senpai


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 19/08/2017
Wiek : 22
Skąd : Auschwitz

Hej hooo hej hoooo Empty
PisanieTemat: Re: Hej hooo hej hoooo   Hej hooo hej hoooo EmptySob Lis 04, 2017 6:58 pm

Witaj Nemiu!
Powodzenia w przyszłości \*^*/ i w maturze~!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hej hooo hej hoooo Empty
PisanieTemat: Re: Hej hooo hej hoooo   Hej hooo hej hoooo Empty

Powrót do góry Go down
 
Hej hooo hej hoooo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: