Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przerwa taka na wieczność raczej ^^`

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Przerwa taka na wieczność raczej ^^` Empty
PisanieTemat: Przerwa taka na wieczność raczej ^^`   Przerwa taka na wieczność raczej ^^` EmptySob Gru 24, 2016 2:13 pm

Więc.. Tak, są święta, wiem, ale.. Postanowiłam, że skończę z fandubbingiem. Przepraszam za kłopoty, bo pewnie kadrę opiekunów będzie trzeba lekko zmienić ale mam nadzieję, że zrozumiecie. Co do miniaturek mogę je dalej robić, to minuta roboty, tylko potrzebuje info na bieżąco. Mademoiselle przejmie Liv, szkoda Waszego wkładu pakować do kosza, prawda? Kontaktu przez fb czy czegoś innego nie bronię, w końcu kc Was i.. Wesołych c:
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Przerwa taka na wieczność raczej ^^` Empty
PisanieTemat: Re: Przerwa taka na wieczność raczej ^^`   Przerwa taka na wieczność raczej ^^` EmptySob Gru 24, 2016 2:20 pm

Bat Saczi łaj? T^T
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Przerwa taka na wieczność raczej ^^` Empty
PisanieTemat: Re: Przerwa taka na wieczność raczej ^^`   Przerwa taka na wieczność raczej ^^` EmptySob Gru 24, 2016 2:40 pm

Wypaliłam się i.. Mikrofon złamałam xD może kiedyś do tego wrócę, póki co zostanę przy tworzeniu salonu manicure hybrydowego ^^`
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 24
Skąd : Wrocław... no prawie

Przerwa taka na wieczność raczej ^^` Empty
PisanieTemat: Re: Przerwa taka na wieczność raczej ^^`   Przerwa taka na wieczność raczej ^^` EmptyNie Gru 25, 2016 1:50 pm

Nieeeeeeeeee! Sachi zostań! Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przerwa taka na wieczność raczej ^^` Empty
PisanieTemat: Re: Przerwa taka na wieczność raczej ^^`   Przerwa taka na wieczność raczej ^^` Empty

Powrót do góry Go down
 
Przerwa taka na wieczność raczej ^^`
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» przerwa (?)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Administracja :: Informacje-
Skocz do: