Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nie lubię idolek, lelz~

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lunarie
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Lunarie


Liczba postów : 21
Data dołączenia : 02/02/2017

Nie lubię idolek, lelz~  Empty
PisanieTemat: Nie lubię idolek, lelz~    Nie lubię idolek, lelz~  EmptyCzw Lut 02, 2017 9:49 pm

Mam nadzieję, że tym jakże kontrowersyjnym tytułem przyciągnęłam czyjąś uwagę. Witam cieplutko, Lunarie jestem!~ ★

Sama nie wiem co tu robię, nie żeby mi się nudziło. Chyba miło być w jakiejś grupie, ranga "Zagubionego kotka" mnie kupiła, Nickie też gdzieś tu widziałam, więc uznałam, że tak troszkę w staczing pójdę.

Nie mam hobby, lubię spać, jeść i molestować koty... czasem coś zaśpiewam. Dlatego jeśli w tej grupie nie ma rangi "Naczelny śpioch", "Połowiczna bulimiczka", czy "Kotomiziacz" to może chociaż ta wokalistka.

Jakiś punkt mówił o wieku...
"Tak, zgadzam się na warunki regulaminu bodajże i mam powyżej trzynastu lat"
>Klik<
Jestem idealna, czasem tylko oglądam chińskie bajki, słucham "mrocznych rypanek" i gram w MM.

Skype: sayashi_kayato (lol udawajcie, że tego nie widzicie)

O, o patrzcie - ☆ - pusta gwiazdka, niech ktoś wypełni ;o;

Psyt, specjalnie edytuję... czy tylko ja chciałam kliknąć w te gwiazdki nad avatarem, aby dodać ocenę? X"D Geeeez~
Powrót do góry Go down
Kefir
Popularny
Popularny
Kefir


Liczba postów : 215
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : pooper

Nie lubię idolek, lelz~  Empty
PisanieTemat: Re: Nie lubię idolek, lelz~    Nie lubię idolek, lelz~  EmptyCzw Lut 02, 2017 10:17 pm

Witamy <3 Powodzenia w rekrutacji :3
Powrót do góry Go down
 
Nie lubię idolek, lelz~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» odchodzę lelz
» Ja lubię pociągi
» hej jetem wilkiem i lubię placki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przedstaw się! :: Przedstaw się!-
Skocz do: