Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Rysownik] Zen

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Zen Senpai
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Zen Senpai


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 19/08/2017
Wiek : 22
Skąd : Auschwitz

[Rysownik]  Zen Empty
PisanieTemat: [Rysownik] Zen   [Rysownik]  Zen EmptySob Sie 19, 2017 9:56 pm

Więc tak dałem wszystko na DA i niektóre są dość stare ale widać chyba różnicę czasu pomiędzy nimi. ( chyba )

Dodam, że uczę się anatomii i chwilowo mam z nią problemy ale znośne Smile

Link do DA: https://zen69senpai.deviantart.com/

( nie rozumiem DA więc jak coś źle wstawiłem to przepraszam)
Powrót do góry Go down
Fumi
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Fumi


Liczba postów : 7
Data dołączenia : 07/08/2017

[Rysownik]  Zen Empty
PisanieTemat: Re: [Rysownik] Zen   [Rysownik]  Zen EmptySob Sie 19, 2017 9:59 pm

Twoje prace są piękne ♡
Powrót do góry Go down
Iamanoldtrash
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Iamanoldtrash


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 20/04/2017
Wiek : 24
Skąd : Łódź

[Rysownik]  Zen Empty
PisanieTemat: Re: [Rysownik] Zen   [Rysownik]  Zen EmptyNie Sie 20, 2017 7:56 pm

Hej Zen!
Dobra, już odpowiadam na rekrutację~.
Zacznę od tego, że widzę w Tobie potencjał, że się nadajesz, ale mam uwagi, które już wymieniam.
Rozpocznę najpierw od plusów~. Twój styl sam w sobie nie jest zły, widzę że idziesz w styl bardziej anime - co nie jest żadnym błędem, to dobrze~. Grunt, że chyba wiesz gdzie idziesz(?).
(Tak tu przyznam osobiście, że bardzo podoba mi się ta praca z tą dziewczyną(?, która ma gwiazdy we włosach i to bardzo ładne oko). Robisz bardzo ładne ekspresje twarzy, co też jest wielkim plusem! Sam lineart jest dość czysty, chociaż kanciasty, ale to da się wyćwiczyć i pozmieniać (ogólnie radzę zmieniać grubości linii, bo z tego co mówiłaś rysujesz na ,,myszce". Dzięki temu dodasz całkiem fajny efekt, jakby to był pędzel od tableta).
Ale! Radzę zmienić styl cieniowania - cienie są zdecydowanie za ciemne, a światło za jasne. Radzę poćwiczyć nad tym, używając palet, ewentualnie używając zmian w warstwach (na takie do rozjaśniania, y'know, mogę potem pokazać o co mi dokładnie chodzi). Cienie masz definitywnie za ciemne i to trochę gryzie w oczy. Możesz też używać takich ,,fajnych" tricków, jak np. użycie takiego niebieskiego, że z daleka wygląda jak szary etc.
Tak jeszcze trudno mi to wszystko ocenić, bo nie widziałem jak rysujesz całe ciało i kobiecie i męskie, stąd trudno mi podjąć decyzję. Dlatego proszę Cię o wysłanie dwóch PEŁNYCH ciał - kobiecego i męskiego.
A do tego czasu, nie wydam decyzji ostatecznej.
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 24
Skąd : Wrocław... no prawie

[Rysownik]  Zen Empty
PisanieTemat: Re: [Rysownik] Zen   [Rysownik]  Zen EmptyPon Sie 21, 2017 8:57 pm

*Rin przyszła bronić tytułu rekruterki, bo ostatnio się spóźniam z ocenianiem xD*
Nie do końca zgodzę się z tą opinią o cieniach. Moim zdaniem faktycznie w niektórych miejscach są za ciemny, ale w innych nie ma ich prawie wcale. Poza tym na ubraniach cienie są miękkie (mocno rozmazane) a na skórze twarde, to też nie najlepiej wygląda. A z resztą się zgadzam.
mi też podoba się ten rysunek dziewczyny z włosami z gwiazdami
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Rysownik]  Zen Empty
PisanieTemat: Re: [Rysownik] Zen   [Rysownik]  Zen Empty

Powrót do góry Go down
 
[Rysownik] Zen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rysownik Samurai
» [RYSOWNIK] Raven
» Zasady Rekrutacji! [RYSOWNIK]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Rekrutacja :: Zawieszone-
Skocz do: