Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!

Go down 
+7
Kiminai
Livcja
Sadako
Amai
RinNekow
Jani
Torine
11 posters
AutorWiadomość
Torine
Ambitny kumpel
Ambitny kumpel
Torine


Liczba postów : 152
Data dołączenia : 18/04/2016
Wiek : 19
Skąd : Notes mi senpaj

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySob Maj 14, 2016 1:39 pm

Jakie sa u was najczestsze wpadki przy nagrywaniu, tlumaczeniu, montowaniu...?

Ja czesto mylę tekst i przy montowaniu zdarzylo mi się zapomniec ustawic tekst XD

A co z wami?
Powrót do góry Go down
http://Www.gunwo.pl
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySob Maj 14, 2016 1:52 pm

Ymmm, ostatnio kiedy nagrywałam, napiłam się coli i się wylało pół szklanki na mikro i się rozpieprzył C:
Powrót do góry Go down
RinNekow
Rekruter
RinNekow


Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/09/2016
Wiek : 24
Skąd : Wrocław... no prawie

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPią Wrz 30, 2016 9:50 pm

Żywa dyskusja w tym dziale widzę! xD Ja kiedyś nagrywałam sobie tak z nudów ten fundub NanoKarrin "Sword Art Online II『POLISH OPENING』Ignite" i zamiast 'nie wachaj się chwycić broni w dłoń' zaśpiewałam 'chwycić dłoni w broń' xD
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPią Wrz 30, 2016 11:02 pm

^ Też tak miałam nie raz XD
Powrót do góry Go down
Amai
Rekruter
Amai


Liczba postów : 27
Data dołączenia : 18/04/2016
Wiek : 21
Skąd : Z Wyobrazni

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPią Wrz 30, 2016 11:19 pm

No, ja cały czas mieszam słowa, jak i w ignite tak i innych xdd
Czasami potrafię powtarzać nagranie z 10 razy bo cały czas popełniam jeden i ten sam błąd ;w;

Przy montowaniu, nie wiem czy ktoś zauważył, ale w Megalomani nie ma dwóch ostatnich zdań
Zauważylam to dopiero po wrzuceniu na yt XDDDDDD
Ale gdy to zobaczyłam stwierdziłam że może to wygląda całkiem fajnie i specjalnie ;__;
Powrót do góry Go down
Sadako
Rekruter
Sadako


Liczba postów : 144
Data dołączenia : 22/04/2016
Skąd : .

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySob Paź 08, 2016 2:32 pm

ja tak tylko przyszłam, żeby poprawić

wahaj piszemy przez "h" a nie "ch" : |
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPią Paź 14, 2016 10:19 pm

Sadako, od kiedy ty taka specjalistka od ortografii? XD
Hehs taki żart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySob Paź 15, 2016 9:58 am

Moje covery mają błędy, które zauważam po wstawieniu, zwalam to na góralską krew i owe wychowanie w niej ^^' Oprócz tego.. Nagrywając Paradichlorobenzene rozwaliłam sobie brew w momencie, kiedy brakło mi tchu i się odwróciłam po wodę- zapomniałam o takim elemencie jak kanciasta półka ^^'
Powrót do góry Go down
Jani
Mistrz forum
Mistrz forum
Jani


Liczba postów : 495
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 99

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySob Paź 15, 2016 10:28 am

^ Biedna ty
Powrót do góry Go down
Sadako
Rekruter
Sadako


Liczba postów : 144
Data dołączenia : 22/04/2016
Skąd : .

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyNie Paź 16, 2016 1:56 pm

od zawsze. : |
Powrót do góry Go down
Livcja
Admin
Livcja


Liczba postów : 175
Data dołączenia : 17/04/2016
Wiek : 21
Skąd : Internet ;2;

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPon Paź 24, 2016 9:57 pm

Chciałam się napić wody i rozlałam na ledwo żyjącą ładowarkę i poraziłam się prądem XDD No i ładowarka do wymiany. Tró.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCVbfCva8-oglFOa7sRWdEaQ
Kiminai
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Kiminai


Liczba postów : 40
Data dołączenia : 01/02/2017
Wiek : 20
Skąd : Z anime (*≧▽≦)

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySro Lut 01, 2017 10:19 pm

Nagrałam się do innego instrumentalu ;w;
Powrót do góry Go down
Mariko
Nowy w grupie
Nowy w grupie
Mariko


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 29/06/2017
Skąd : Warszawa

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPon Lip 10, 2017 11:26 pm

Druga godzina nagrwania, Czekoladka dalej niezadowolona z efektów. W końcu jakoś wychodzi... a mikrofon się przekręca i uderza ją w nos, potem w szyję, swą wędrówkę kończąc w cyckach. Co się wydarzyło? Najbardziej doświadczone osoby wciąż usiłują rozwiązać tę zagadkę.
Amen.
Powrót do góry Go down
Raven
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Raven


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 08/08/2017
Skąd : Rybnik i okolice

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPon Sie 21, 2017 12:38 am

Jestem mistrzynią takich spraw.
1. Podczas nagrywania wysiada prąd... No niby nic takiego, gdyby nie fakt, że ani razu nie zapisałam, a zrobiłam sobie już sopran-mezzo-alt :") do dzisiaj nie wróciłam do tego projektu.
2. Idealne nagranie! Czyściutko, śliczna wokaliza, cudo! Szkoda, że nie na tym mikrofonie, co trzeba (brat używa takiego ze słuchawek i zawsze jest podłączony. Czasami audacity ustawia ten, a czasami ten xd)
3. Zapomniałam, gdzie zapisałam nagranie
4. Dostałam czkawki podczas nagrywania
5. Mój mózg często lubi zmieniać teksty piosenek. Tutaj dwa przykłady, bo więcej nie pamiętam xD
- piosenka, którą nagrywałam raczej, żeby sobie poćwiczyć. Zaczełam z pełną powagą, ale napotkałam słowa "how could that"... Co wyśpiewałam jako "how TUD GAT". Nagrałam do końca, ale poważnego klimatu już nie utrzymałam.
- spora grupówka. Ktoś zrezygnował, więc wbiłam na zastępstwo, ale byłam chora, a termin coraz bliżej. Ostatni dzień do oddania nagrań. Po tym jak zamiast "miała głos jak ptasi śpiew" wyszło "ptasi śmiech" przez następne pół godziny nie mogłam tego fragmentu zaśpiewać xD
Powrót do góry Go down
Tonayo
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Tonayo


Liczba postów : 14
Data dołączenia : 05/04/2017
Wiek : 25
Skąd : Bielsko-Biała

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptyPon Sie 21, 2017 9:16 am

Tak się wczułam, że mikrofon sobie w oko wbiłam, viva stojaczki
Powrót do góry Go down
anders4
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
anders4


Liczba postów : 5
Data dołączenia : 06/04/2018

Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! EmptySob Kwi 07, 2018 7:13 pm

Mi się wydaje, że warto się doradzić w tym temacie znajomych. To jest naprawdę bardzo dobre i sprawdzone źródło wiedzy oraz informacji.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty
PisanieTemat: Re: Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!   Najwieksza wpadka przy nagrywaniu! Empty

Powrót do góry Go down
 
Najwieksza wpadka przy nagrywaniu!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Offtop-
Skocz do: