Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Montażysta Obrazu] Flo

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Flo
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Flo


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 19/12/2016
Wiek : 21
Skąd : Małopolska :c

[Montażysta Obrazu] Flo Empty
PisanieTemat: [Montażysta Obrazu] Flo   [Montażysta Obrazu] Flo EmptySro Maj 10, 2017 2:22 pm

Proszu : http://uploadfile.pl/pokaz/1092791---cvon.html

Trzeba pobrać pliczek T^T
Powrót do góry Go down
Louise
Rekruter
Louise


Liczba postów : 18
Data dołączenia : 28/04/2017

[Montażysta Obrazu] Flo Empty
PisanieTemat: Re: [Montażysta Obrazu] Flo   [Montażysta Obrazu] Flo EmptyPią Cze 16, 2017 10:46 am

Cześć Flosiu! c:
Już Ci mówię co i jak! ♥
Fajnie, że coś się rusza c: xD Jak dla mnie to już jest wielki plus ^^ Jednak całość prezentowała się dość szaro i monotonnie :< Wiem, że próbowałaś oddać klimacik piosenki (i to się ceni!), ale wydaje mi się, że troszkę przedobrzyłaś, i ostatecznie obraz prezentuje się dość... nudno :< Jedyne co go troszeńkę rozruszało to migawka na refrenie ;w; W dodatku obrazeczek na środku jest średniej jakości, i bardzo widać, że był wycinany :< </3 Czcionka jest zbyt podstawowa, przez co obraz traci na klimacie, który starałaś się uzyskać :< Powiedz mi Kochana, w czym montujesz? ;w;

Łap kilka podpowiedzi, jak ja bym się za to zabrała ;w; ( Mam nadzieję, że okażą się choć trochę pomocne! ;w; )
1.Starałabym się szukać obrazka, który jest w dobrej jakości (najlepiej z tłem!) *przykład!*
2.Szukałabym loopsów pasujących do naszej bazy (obrazeczka)
Kiedy obrazek nie ma tła, można się pokusić o wycięcie go (tak, żeby nie było widać pozostałości białego tła!) i zastąpienie czymś innym białego tła, chociażby czymś takim, w wypadku takiego obrazka!
3.Czcionka! Musi pasować do tła, które przygotujesz, no, i koniecznie musi mieć polskie znaki! ;o;

Prosiłabym Cię, o zrobienie obrazu jeszcze raz, z uwzględnieniem moich wskazówek c: Ganbatte! c: ♥
Powrót do góry Go down
 
[Montażysta Obrazu] Flo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [MONTAŻYSTA OBRAZU] Keo
» [Montażysta dźwięku] Ayumi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Rekrutacja :: Zawieszone-
Skocz do: