Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [WOKALISTKA] Ayumi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ayumi
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Ayumi


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 25/06/2017
Wiek : 26

[WOKALISTKA] Ayumi Empty
PisanieTemat: [WOKALISTKA] Ayumi   [WOKALISTKA] Ayumi EmptyNie Cze 25, 2017 4:29 pm

Oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=Co0XgAdxTvY
Moje wykonanie: http://uploadfile.pl/pokaz/1135283---kfzo.html

Plusy:
-ciężko mi jakieś wymienić

Minusy:
-czasami mam problem z dykcją, ale pracuję nad tym
-mam problem z wysokimi dźwiękami
Powrót do góry Go down
LadyCherryZ
Rekruter
LadyCherryZ


Liczba postów : 28
Data dołączenia : 22/10/2016
Wiek : 24
Skąd : Łódź

[WOKALISTKA] Ayumi Empty
PisanieTemat: Re: [WOKALISTKA] Ayumi   [WOKALISTKA] Ayumi EmptyWto Cze 27, 2017 7:07 pm

Bonjour~ ^^
Zacznę od czegoś, co z pozoru mogłoby wydawać się mało ważne, aczkolwiek moim zdaniem warto zwrócić na to uwagę ^^"
Cytat :
Plusy:
-ciężko mi jakieś wymienić

Nigdy nie rób czegoś takiego ;x Od razu stawiasz się na przegranej pozycji, bo sama nastawiasz potencjalnego słuchacza przeciwko...no cóż, sobie. Najlepszym wyjściem z tego typu sytuacji jest wypisanie po tyle samo plusów i po tyle samo wad, dla zachowania równowagi, to tak na przyszłość ^^
Soooł, na tym kończę mój krótki wywód i przechodzę już do tej właściwej paplaniny :'D
Prawdę mówiąc, mam wątpliwości, co do tego, czy wybrałaś odpowiednią dla swojego głosu piosenkę;x
W minusach wskazałaś swoje wysokie dźwięki, których, nawiasem mówiąc jest tu całkiem sporo.
Co ciekawe, wcale nie wychodzą Ci one tak źle, jak to przedstawiłaś ^^ Gorzej jest już niestety z dźwiękami niskimi. Są ledwo słyszalne, co sugeruje, że z trudem je wyciągasz - a zatem nie jest to odpowiednia dla Ciebie tonacja. Oczywiście, to tylko moje przypuszczenie. Nie znam Twojego wokalu i opieram się tylko na tym, co słyszę w podesłanej przez Ciebie próbce. Było też troszku nieczystości (np. 0:37 "farsa"). Ale, ale, ale! Miałaś też kilka naprawdę bardzo fajnych momentów! Moimi faworytami są "przyjrzyj dobrze się tej walce" "drogę sobie w przód utoruj" etc. (♥).
Oprócz tego, co powiedziałam do tej pory, zauważyłam, że śpiewasz  zachowawczo i niepewnie, słychać to na początku i kiedy już wydaje się, że w pewnym momencie w sporej mierze się tego wyzbyłaś, końcówka znów jest zaśpiewana w ten sam sposób. Więcej odwagi! ^u^
Zgodzę się z pierwszym myślnikiem w minusach, musisz pomęczyć troszku tę dykcję, bo bywało, że słowa zlewały się ze sobą i nie dało się ich zrozumieć za pierwszym razem ;x Zresztą, tutaj nie pomógł także instrumental, który Cię zagłuszał.
Generalnie mam lekko mieszane odczucia. Myślę, że gdybyś wybrała inną, może nieco spokojniejszą piosenkę, mogłabyś bardziej wykorzystać swój potencjał, który jak najbardziej posiadasz. Ale spokojnie, nie wypuszczę Cię z pustymi rękoma~
Na ten moment łap młodszego wokalistę! ^^
Ćwicz dykcję, wystrzegaj się nieczystości (polecam ćwiczenie przy pianinku, może być to nawet virtual piano, graj sobie jakieś dźwięki, a następnie je śpiewaj, równie dobre będzie też zwykłe śpiewanie z oryginałem, przed nagraniem ^^ Chodzi po prostu o to, abyś idealnie powtarzała dźwięk, który słyszysz) no i, co najważniejsze, wybieraj piosenki, w których naprawdę dobrze się zaprezentujesz, które będzie Ci się komfortowo śpiewało. Kiedy poczujesz się na siłach, aby powalczyć o pełną rangę wokalisty, zapraszam z powrotem ^u^ Daj sobie przynajmniej te 2 miesiące, aby zrobić jakiś bardziej znaczący progress, potrzeba czasu.
W razie pytań, pisz śmiało~♥
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCHdjLKZHfPcm2jV7lv5lTWg
Ayumi
Zagubiony kotek
Zagubiony kotek
Ayumi


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 25/06/2017
Wiek : 26

[WOKALISTKA] Ayumi Empty
PisanieTemat: Re: [WOKALISTKA] Ayumi   [WOKALISTKA] Ayumi EmptyNie Sie 27, 2017 3:38 pm

Także podchodzę do rekrutacji jeszcze raz ;-; Myślę, że moja dykcja się troszkę polepszyła, no i, że ogólnie jest trochę lepiej

https://www.youtube.com/watch?v=kY_GuXT9Ftw&feature=youtu.be
Powrót do góry Go down
LadyCherryZ
Rekruter
LadyCherryZ


Liczba postów : 28
Data dołączenia : 22/10/2016
Wiek : 24
Skąd : Łódź

[WOKALISTKA] Ayumi Empty
PisanieTemat: Re: [WOKALISTKA] Ayumi   [WOKALISTKA] Ayumi EmptyNie Sie 27, 2017 7:21 pm

Witam ponownie!~

Cieszę się, że zdecydowałaś się zawalczyć o pełną rangę ^^ Słyszę, że zrobiłaś bardzo fajny progres w porównaniu z poprzednim podejściem. Piosenka, którą wybrałaś pozwoliła Ci wyeksponować plusy swojego wokalu - m.in. ciekawą barwę oraz to cudne vibrato <3 Dykcyjnie również było nieporównywalnie lepiej, słowa były wyśpiewane wyraźnie, nie zlewały się ze sobą. Z zastrzeżeń, mimo wszystko mam wrażenie, że ta piosenka była dla Ciebie troszku za wysoka, ewentualne się nie rozśpiewałaś. Wnioskuję to z załamania głosu na "wysłuchaj mnie". Oprócz tego, nie mam żadnych uwag ^^ Łap pełnego wokalistę, baw się dobrze i uświetniaj projekty swoim głosem ^u^ <3
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/channel/UCHdjLKZHfPcm2jV7lv5lTWg
Sponsored content





[WOKALISTKA] Ayumi Empty
PisanieTemat: Re: [WOKALISTKA] Ayumi   [WOKALISTKA] Ayumi Empty

Powrót do góry Go down
 
[WOKALISTKA] Ayumi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Montażysta dźwięku] Ayumi
» [Wokalistka] Torine (znowu ;v)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rekrutacja :: Rekrutacja :: Zawieszone-
Skocz do: